3 نوع سم سوسک که جزء بهترین ها هستند

بهترین سم سوسک

بهترین سم سوسک چیست؟

به عنوان یک شرکت سمپاشی، در  ابتدا باید این نکته را متذکر شویم که تهیه و استفاده نادرست از ترکیبات و سم‌ های شیمیایی برای از بین بردن سوسک ها ممکن است خطراتی را برای انسان‌ و محیط زیست به همراه داشته باشد

 

هرگز بدون آگاهی کامل و مشورت با یک کارشناس سمپاشی، سر خود و بدون داشتن تجهیزات و دانش کافی از سم های شیمیایی استفاده نکنید

همچنین در همین رابطه پیشنهاد می‌کنیم استفاده از روش‌های غیر شیمیایی که در مطالب گذشته نیز به آن پرداختیم را مطالعه و برای دفع این حشره انزجار آور امتحان کنید

آشنایی با 3 نوع سم سوسک خارجی موجود در بازار

برای از بین بردن سوسک‌، استفاده از یک سم مناسب می‌تواند راه حلی مؤثر باشد، در ادامه این مطلب به معرفی 3 نوع سم شیمیایی خارجی که جزء بهترین سم ها بوده و در بازار ایران نیز یافت می‌شوند پرداخته‌ایم

سم سوسک ریپلزال – Repels-all

این سم شیمیایی یکی از بهترین سموم برای مبارزه با سوسک ها فاضلابی می باشد. این سم هیچ گونه بو و رنگی ندارد و در عین حال برای انسان مضر نیست. ولی با این حال از تماس مستقیم با پوست و چشم ها اجتناب شود.

سم سوسک کش مارک ریپلزال

نحوه آماده سازی سم ریپلزال به صورت زیر است

1 لیتر از سم سوسک ریپلزال را با 5 لیتر آب ترکیب کنید و سپس با استفاده از سمپاش به مناطق آلوده اسپری کنید. بهتر است این عمل را 3 بار به فاصله 1 هفته تکرار کنید.

سم ریونج – Revenge

این سم مخصوص و مختص از بین بردن سوسک های درشت می باشد. همانند سم قبلی بی بو و بی رنگ است. ماندگاری 6 ماهه دارد. در هنگام استفاده از این سم شرط احتیاح این است که ماسک بر صورت داشته باشید.

سم ریونج

نحوه آماده سازی این سم سوسک به صورت زیر است:

1 لیتر از سم ریونج را با 5 لیتر آب ترکیب کنید و سپس با استفاده از سمپاش به مناطق آلوده اسپری کنید. شما میتوانید از این محلول برای سمپاشی مساحتی حدود 200 متر مربع استفاده کنید.

سم آکواپای – AquaPy

این سم نسبت به سم های قبلی کمی گران قیمت تر می باشد. دلیل گرانی هم با کیفیت بودن و ماندگاری بالای این سم است. سم آکواپای تا 180 روز مانداگاری و تاثیر دارد. توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از این سم ماسک و دستکش به همراه داشته باشید.

سم سوسک خارجی مارک AquaPy

نحوه تهیه و آماده سازی سم سوسک آکواپای از قرار زیر است:

1 لیتر از سم ریونج را با 5 الی 20 لیتر آب ترکیب کنید و سپس با استفاده از سمپاش به مناطق آلوده اسپری کنید. شما میتوانید از این محلول برای سمپاشی مساحتی حدود 200 متر مربع استفاده کنید.

 

چه زمانی بهترین ساعت برای سمپاشی سوسک فاضلابی در طول روز است؟

بهترین بازه زمانی برای داشتن بازده بالا در سمپاشی منزل، صبح تا ظهر می باشد. و به این نکته توجه داشته باشید که آبریزی در لوله های فاضلاب منزل از شب قبل متوقف شده باشد.

صحبت پایانی

انتخاب بهترین نوع سم برای سوسک و استفاده از سموم شیمیایی نیز نیاز به تخصص و تجربه دارد. اگر قصد دارید تا این کار را خودتان انجام دهید، هرگز بدون مشورت و نظر یک کارشناس سمپاشی، سر خود و بدون دانش کافی اقدام نکنید. انجام خودسرانه سمپاشی می تواند خطرات زیادی برای اعضای خانواده شما داشته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم با کارشناس