قیمت سمپاشی منازل در تهران

قیمت سمپاشی منازل در تهران

در این مطلب از دانشنامۀ سمپاشی شرکت سمپاشی معجزه ، به ” قیمت سمپاشی ” و عوامل موثر در قیمت سمپاشی منازل در تهران پرداخته‌ایم.

 

اهمیت سمپاشی منازل در تهران

اهمیت سمپاشی منازل در تهران

امنیت و بهداشت محیط زندگی برای هر فردی از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از راه‌های مؤثر برای ایجاد و حفظ این امنیت، سمپاشی منازل جهت دفع انواع آفات است. امروزه با توجه به تراکم زندگی انسان ها آفات مختلفی از جمله حشرات و موجودات زنده‌ و مخربی مانند سوک ، ساس ، موش ، موریانه ، مایت ، شته ، کنه ، مورچه و … در  منازل و ساختمان های مسکونی با انسان ها هم خانه شده‌اند و می‌توانند به سلامتی افراد خانواده و کیفیت محیط زندگی آسیب بزنند. سمپاشی و امحا این قبیل از آفات باعث کنترل و پیشگیری از انتشار این آفات و بهداشت محیط زندگی می‌شود و از این رو از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

عوامل موثر در قیمت سمپاشی منازل در تهران

نحوه تعیین قیمت سمپاشی به طوری کلی چه در تهران و چه سایر نقاط به عوامل مختلفی وابستگی مستقیم یا غیر مستقیم دارد که در ادامه به بررسی 6 عامل پرداخته ایم. لازم به ذکر است آگاهی از این عوامل میتواند ضمن آشنایی شما ، با فرایند قیمت گذاری بتوانید با توضیحات تکمیلی که در ادامه همین مطلب آورده ایم با روش‌های کاهش قیمت سمپاشی نیز آشنا شده و در هزینه های سمپاشی منزل خود در تهران صرفه جویی کنید.

متراژ و مساحت منزل برای سمپاشی

متراژ و مساحت فضایی که نیاز به سمپاشی دارد، به طور مستقیم بر قیمت تأثیر دارد. متراژ منزل یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت سمپاشی دارد. در ادامه به جزئیات بیشتری درباره تأثیر این موضوع بر قیمت سمپاشی پرداخته‌ام :

 • مقدار مواد سمپاشی : منزل‌ های بزرگتر نیاز به مقدار بیشتری از مواد و محلول‌ های سمپاشی دارند تا به طور کامل تمام مناطق پوشش داده شوند. این منطق میتواند شامل دیوارها، کف، سقف و …باشد. بنابراین، با افزایش متراژ منزل ، مقدار مواد سمپاشی افزایش می‌یابد و همین امر می‌تواند به افزایش قیمت سمپاشی منجر شود.
 • زمان انجام کار : انجام سمپاشی منازل با متراژ بزرگتر زمان بیشتری را می‌طلبد. این موضوع به دلیل نیاز به پوشش دهی مناطق بیشتر است. این زمان اضافی می‌تواند به افزایش هزینه سمپاشی منجر شود.
 • تخصیص منابع : برای منازل بزرگتر ، ارائه دهندگان خدمات باید منابع بیشتری را به انجام سمپاشی اختصاص دهند. این منابع شامل تعداد نیروی انسانی، مواد سمپاشی، و تجهیزات مورد نیاز است. این تخصیص منابع ممکن است به افزایش هزینه سمپاشی منجر شود.
 • سختی دسترسی به مناطق خاص : منازل بزرگتر ممکن است دارای مناطق خاصی باشند که دسترسی دشوار تری دارند. در این صورت، سمپاشی نیاز به زمان و تلاش بیشتری خواهد بود که به طور مستقیم با افزایش قیمت همراه است.

به طور کلی ، متراژ منزل تأثیر مستقیمی بر روی قیمت سمپاشی دارد. و همانطور که ذکر شد این تأثیر ناشی از مقدار مورد نیاز مواد سمپاشی ، زمان انجام کار، تخصیص منابع و سختی دسترسی به مناطق مختلف منزل است.

در اغلب موارد، منازل بزرگ تر به طور طبیعی هزینه سمپاشی بیشتری دارند

عوامل موثر در قیمت سمپاشی

میزان فاصله شرکت سمپاشی تا منازل

اگر منزل شما به شرکت خدمات دهنده دسترسی آسان تر و فاصلۀ کمتری داشته باشد، هزینه‌ های کار ممکن است کمتر باشد. به طور مثال ساکنین منطقۀ غرب تهران میتوانند با انتخاب یک شرکت سمپاشی در غرب تهران در هزینه سمپاشی خود صرفه‌جویی کنند

تاثیر وضعیت منازل در قیمت سمپاشی

اگر منزل نامرتب و اشیاء مورد نظر برای سمپاشی پراکنده باشد ، مثلا بخشی از آنها در داخل و بخشی خارج از منزل باشد، ممکن است حمل و جابجایی این موارد به زمان و تلاش بیشتری منجر شود، که در نهایت می‌تواند به افزایش قیمت خدمات سمپاشی منجر شود. به طور کلی ، نا مرتب بودن منزل می‌تواند به عواملی منجر شود که به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر قیمت سمپاشی منازل تاثیر داشته باشد. برای دستیابی به نتایج بهتر و کاهش هزینه‌ها ، پیشنهاد می‌شود منزل را قبل از انجام سمپاشی به طور کامل تمیز و تا حد امکان آماده نمائید.

تاثیر تعداد دفعات سمپاشی در قیمت

برخی مواقع نیاز به چند مرحله سمپاشی است تا اثرات آن به صورت کامل حاکم شوند. بنابراین تعداد دفعات بر قیمت تأثیر می‌گذارد. به طور معمول هزینه سمپاشی در مرحله دوم نصف هزینه مرحله اول است

نوع سم مورد استفاده جهت سمپاشی

استفاده از سموم خارجی و سوم با کیفیت بالاتر ممکن است قیمت را افزایش دهد، اما نتیجۀ بهتری نیز به همراه خواهد داشت.

 

لیست هزینه های سمپاشی منازل در تهران

لیست زیر شامل برخی از دیگر هزینه‌های احتمالی و مرتبط با سمپاشی منازل و آفاتی مثل سوسک، ساس، شته، موش و آفات مشابه دیگر می‌باشد. این هزینه‌ها ممکن است بسته به شرایط محل، وسعت منطقه، نوع آفت و سطح تخصص شرکت سمپاشی متفاوت باشد و بر روی قیمت سمپاشی نیز تائیر گذار شود

تجهیزات سمپاشی منازل

 • هزینه مواد سمپاشی : مواد شیمیایی مورد استفاده برای سمپاشی منازل مانند اسپری‌ها، پودرها و انواع سموم دیگر شامل هزینه هستند.
 • هزینه اضافی بابت تخصص و تجربه : شرکت‌های سمپاشی با تخصص و تجربه بیشتر ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.
 • هزینه سمپاشی با توجه به تعداد آفات : تعداد یا در واقع حجم آفات موجود در منازل می‌تواند تأثیر مستقیمی بر هزینه داشته باشد.
 • هزینه سمپاشی با توجه به مساحت منطقه : همانطور که قبل تر نیز به این موضوع اشاره کردیم ، مساحت منطقه سمپاشی تأثیر مهمی بر قیمت دارد.
 • هزینه سمپاشی با توجه به نوع آفت : نوع آفت ممکن است بر روی تعداد مراحل سمپاشی و مواد مورد نیاز جهت کنترل و امحا آن تأثیر گذار باشد. برای از بین بردن برخی از آفات به مقدار مواد و زمان بیشتری جهت سمپاشی نیاز است.
 • هزینه تکرار سمپاشی : برخی آفات نیاز به تکرار سمپاشی دارند که این موضوع می‌تواند هزینه را افزایش دهد.
 • هزینه نوع سمپاشی : نوع سمپاشی، مانند سمپاشی مایع یا پودری، می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.
 • هزینه مکان جغرافیایی : موقعیت جغرافیایی و دسترسی به منطقه نیز می‌تواند هزینه را تغییر دهد.
 • هزینه لوازم مصرفی در هنگام سمپاشی : هزینه لوازم مصرفی نظیر دستکش، ماسک، لباس محافظ و … هم ممکن است افزایش قیمت را به همراه داشته باشد.
 • هزینه تأمین تجهیزات : هزینه‌های مرتبط با تجهیزات سمپاشی مانند دستگاه‌های اسپری، دستگاه‌های پراکنده‌ کننده، تجهیزات ایمنی و …
 • هزینه تأمین و اخذ مجوز ها : در برخی موارد خاص نیاز به اخذ مجوزهای خاصی برای سمپاشی وجود دارد که این موضوع شامل افزایش هزینه خواهد شد.
 • هزینه تضمین کیفیت : برخی از شرکت‌های سمپاشی در ازای تضمین کیفیت و رضایت مشتری ممکن است هزینه بیشتری را طلب کنند.
 • هزینه انجام تست‌ ها : در برخی موارد ممکن است قبل یا بعد از سمپاشی منازل نیاز به انجام تست‌های کنترلی باشد که میتواند هزینه سمپاشی را افزایش دهد.
 • هزینه نیاز به تخلیه منازل : در برخی موارد ممکن است نیاز به تخلیه و آماده‌ سازی منازل برای سمپاشی وجود داشته باشد که این موضوع می‌تواند هزینه های اضافی را در بر داشته باشد.

 

به این نکته توجه داشته باشید که لیست فوق به عنوان یک راهنمای کلی تهیه و ارائه شده است و هزینه‌ها بسته به شرایط خاص هر منطقه و شرکت ارائه دهنده خدمات سمپاشی ممکن است متفاوت باشد

 

روش‌های کاهش قیمت سمپاشی

حفظ کیفیت در سمپاشی منازل بسیار مهم است. در عین حال ، می‌توانید با رعایت برخی نکات، هزینه‌های سمپاشی را کاهش داده و همچنان کیفیت را حفظ کنید. ما در شرکت سمپاشی معجزه با توجه به سال ها تجربه نکاتی را برای کاهش هزینه سمپاشی در ادامه آورده‌ام که با رعایت این نکات ، می‌توانید به کاهش هزینه‌های سمپاشی منزل بپردازید و در عین حال کیفیت لازم را حفظ کنید

هزینه سمپاشی منازل در تهران

 • برنامه‌ ریزی دقیق و منظم : برنامه‌ریزی دقیق تر به شما کمک می‌کند تا از زمان و مواد سمپاشی به شکلی بهینه استفاده کنید و هیچ نقطه‌ای را از دست ندهید. این کار باعث می‌شود ضمن صرف کمترین مقدار مواد لازم بتوانید به یک پوشش دهی کامل سمپاشی در منزل خود نیز دست پیدا کنید.
 • انتخاب زمان مناسب : انتخاب زمان مناسب برای سمپاشی می‌تواند هزینه‌ سمپاشی را کاهش دهد. به عنوان مثال، انجام سمپاشی قبل از فصل‌ های گرم به شما اجازه می‌دهد تا قبل از شروع فعالیت آفات، از آنها جلوگیری کنید و نیاز به سمپاشی کمتری داشته باشید.
 • تمیزی قبل از سمپاشی : همانطور که قبل تر گفته شد منزل را قبل از سمپاشی به طور کامل تمیز کنید. دور ریختن زباله ها، اجسام آلوده یا آفت زده‌ای که دیگر به آنها نیازی ندارید ، تخلیه کردن فضاها و حذف موانع به کاهش زمان و تلاش مورد نیاز برای انجام سمپاشی منزل کمک می‌کند.
 • انتخاب مواد و سموم با کارآیی بالا : انتخاب محصولات سمپاشی با کارآیی بالا به شما اجازه می‌دهد که با مقدار کمتری از مواد، تاثیر موثرتر و بیشتری داشته باشید. همچنین ، این اقدام می‌تواند نیاز به تکرار سمپاشی را کاهش داده و طبیعتا هزینه‌های شما نیز کاهش خواهد یافت.
 • مشاوره از کارشناسان : مشاوره از کارشناسان حوزه سمپاشی می‌تواند به شما راهنمایی کند که چگونه می‌توانید ضمن حفظ کیفیت کار هزینه‌های سمپاشی را کاهش دهید.
 • نگهداری و نظافت منزل بعد از سمپاشی : پس از انجام سمپاشی، به تمیزی منزل اهمیت دهید تا آفات به منزل بازنگردند و نیاز به تکرار سمپاشی کمتر شود.
 • توافق برای سمپاشی چند منزل در یک ساختمان : در صورتی که منزل شما در یک ساختمان چند واحدی واقع شده است می‌توانید با پیشنهاد به سایر واحد ها اقدام به سمپاشی ساختمان خود به صورت کلی نمایید که این اقدام نیز باعث اشتراکی شدن هزینه سمپاشی و در نتیجه ضمن آفت زدایی در مقیاس و منطقه ای وسیع تر می‌تواند در کاهش هزینه های فعلی و حتی آتی شما نیز نقش داشته باشد
 • عقد قرارداد طولانی مدت با شرکت سمپاشی : عقد قرارداد طولانی‌ مدت می‌تواند منجر به تخفیف‌ هایی در قیمت نهایی گردد.

همچنین ، توصیه می‌شود با اخذ تائیدیه از شرکت یا کارشناس سمپماشی خود مطمئن شوید که تخفیفات ارائه شده باعث کاسته شدن از کیفیت کار سمپاشی نمی‌شود.

 

انتخاب بر اساس ارزان ترین قیمت کافی نیست !

با توجه به افزایش تعداد ارائه دهندگان خدمات سمپاشی منازل و نیز تنوع آفات مختلف، رقابت در این بازار به یک چالش اساسی تبدیل شده است. افزایش رقابت باعث شده تا ارائه دهندگان خدمات سعی کنند با ارائه قیمت‌ های مناسب و خدمات با کیفیت ، مشتریان را جذب و حفظ کنند. این رقابت می‌تواند برای مشتریان امکان انتخابی مناسب‌ تر را فراهم کند اما از طرف دیگر، ممکن است باعث انتخاب نادرست شرکت خدمات دهنده نیز شود.

بنابراین توصیه میشود معیار انتخاب خود را صرفا بر اساس قیمت سمپاشی قرار ندهید و با توجه به تمامی دیگر فاکتورهای مهم در رابطه با خدمات سمپاشیِ یک شرکت یا کارشناس سمپاشی منازل را مد نظر قرار دهید و در نهایت انتخاب خود را انجام دهید.

در ادامۀ همین مطلب ما راهنمایی‌های لازم را جهت انتخاب یک شرکت سمپاشی معتبر و انجام سمپاشی با بهترین قیمت و کیفیت را آورده ایم

 

خدمات شرکت سمپاشی معجزه در سمپاشی منازل

ما در شرکت سمپاشی معجزه با تکیه بر سال ها تجربه و دانش کارشناسان خود، با شناخت کامل از نوع آفات و کلیه محل ها و مناطقی که احتمال وجود آنها می‌باشد را شناسایی نموده و با استفاده از روش‌های کاملا موثر ریشه کنی آفات در منازل را تضمین می‌کنیم.

قیمت سمپاشی منازل

وجه تمایزات شرکت سمپاشی معجزه در سمپاشی منازل

✅ شرکت سمپاشی معجزه به کمک جدیدترین تجهیزات و تکنیک های سمپاشی موفق شده است تا بدون نیاز به جا به جایی وسایل و ترک منزل فرایند سمپاشی را برای شما انجام دهد
✅ شرکت سمپاشی معجزه با استفاده از سموم ترکیبی خارجی جهت انواع سوسک ، ساس ، مورچه ، موریانه ، پشه و… تضمین ریشه کنی این آفات را به شما ارائه خواهد داد
✅ سرویس دهی سریع در سراسر تهران و حومه با امکان ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی شرکتی را از سمپاشی معجزه بخواهید

 

لیست قیمت سمپاشی منازل در تهران

( لیست قیمت شرکت سمپاشی معجزه )

🪳 نوع آفت💲 قیمت
قیمت سمپاشی سوسک ریز ( سوسک آلمانی )تماس بگیرید
قیمت سمپاشی سوسک درشت ( فاضلابی )تماس بگیرید
قیمت سمپاشی ساستماس بگیرید
قیمت سمپاشی کنهتماس بگیرید
قیمت سمپاشی شتهتماس بگیرید
قیمت سمپاشی مایتتماس بگیرید
قیمت سمپاشی پشهتماس بگیرید
قیمت سمپاشی مورچهتماس بگیرید
قیمت سمپاشی شپشتماس بگیرید
قیمت سمپاشی موریانهتماس بگیرید

 

استعلام قیمت دقیق سمپاشی ( قیمت به روز )

برخی از وب‌ سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ ها ممکن است اطلاعاتی راجع به قیمت‌ سمپاشی را در اختیار کاربران قرار دهند، اما این قیمت‌ها ممکن است بر اساس اطلاعات عمومی و تقریبی باشند و برای مورد شما کاملا دقیق نباشند. از این رو برای اطلاع از قیمت دقیق سمپاشی منازل در تهران ما در شرکت سمپاشی معجزه پیشنهاد میکنیم تا با تکمیل و ارسال فرمی که به همین منظور تهیه شده است درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا در اسرع وقت بررسی و شما را در این امر راهنمایی کنند

استعلام قیمت سمپاشی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.9]

5 دیدگاه برای “قیمت سمپاشی منازل در تهران

 1. محمود گفته:

  سلام
  از اطلاعات خوبی که راجع به قیمت سمپاشی نوشتین خیلی ممنون

  لطفا بفرمایین اگر سم از خودمون باشه هزینه سمپاشی چقدر میشه؟

  • مدیریت سمپاشی معجزه گفته:

   قیمت سمپاشی مورچه بر اساس متراژ محاسبه میشه🙏
   بعد از سمپاشی، دو نوع سم( یک سم مایع داخل اسپری، و یک سم پودری ) بهتون داده میشه تا بعد از دو هفته خودتون شارژ مجدد انجام بدین.
   به این صورت مورچه بطور کامل از بین میره و خوشبختانه با این روش حتی یک مورد برگشتی برای سمپاشی مورچه نداشتیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم با کارشناس