سمپاشی منزل در تهران

سمپاشی منزل در تهران

ضرورت سمپاشی منزل در تهران چیست و چرا باید سمپاشی انجام دهیم ؟ در ابتد این مهمترین سوالی است که باید به آن پاسخ داده شود.

چرا سمپاشی کنیم ؟

وجود انواع آفات مانند سوسک، ساس و یا دیگر حشرات موذی در منزل خصوصا شهر تهران باعث ایجاد محیطی ناسالم و غیر بهداشتی می شود. همانطور که اطلاع دارید فاضلاب های شهر تهران محل بسیار مناسبی برای تجمع انواع حشرات و جانوران موذی هستند.

تمامی ساختمان های مسکونی و منازل به فاضلاب شهری متصل می باشند، پس راه ورود برای این مهمان های ناخوانده کاملا مهیا می باشد. این حشرات موذی از جمله انواع سوسک ها می توانند آلودگی ها و میکروب های بسیار زیادی را با خود به محیط زندگی شما وارد کنند.پس همانطور که مشاهده می کنید مورد اول جلوگیری از شیوع انواع بیماری ها می باشد.

بله، حشرات مختلف می‌توانند باعث انتقال بیماری‌های متفاوتی شوند. پس سمپاشی منظم می‌تواند در جلوگیری از انتقال بسیاری از بیماری‌ها و عفونت‌ها مفید و موثر باشد. برخی از این بیماری ها می توانند بصورت انواع آلرژی های پوستی و تنفسی باشند، برخی دیگر منجر به بیماری های سیستم گوارشی می شوند و انواع بیماری های ویروسی مختلف.

در نهایت سمپاشی منزل در تهران بصورت منظم باعث کاهش انواع آلودگی ها شده و کمک شایانی به پاکیزه بودن محل زندگی شما می کند.در ادامه فاکتور های دیگری را بررسی خواهیم کرد.

شاید برای شما کمی عجیب باشد ولی وجود حشرات موذی از قبیل سوسک و ساس به سلامت ساختمان هم آسیب وارد می کنند. بله درست متوجه شدید، حشرات می توانند به ساختمان و ساختار منزل شما آسیب بزنند.پس دلیل دوم برای سمپاشی منزل در تهران حفاظت از ساختمان مسکونی است.

حشرات وجانوران موذی می توانند با رخنه در ساختار و اسکلت منزل شما، می توانند آهسته آهسته باعث تخریب آن شوند. مورچه ها و موریانه ها باعث تخریب قسمت های چوبی، کابیت ها، پارکت ها و لمینیت ها می شوند.سوسک ها به راحتی به سقف و دیوارها خسارت وارد می کنند.

به همین ترتیب این حشرات و جانوران موذی می ‌توانند به سیستم‌های الکتریکی، سیم و کابل های برق کار شده در ساختار ساختمان و لوله‌های آب نیز آسیب برسانند و در نتیجه با انجام سمپاشی منزل در تهران و حفظ کنترل جمعیت حشرات، شما می توانید به راحتی از آسیب دیدن ساختمان مسکونی خود و از هزینه‌های گزاف تعمیراتی در آینده جلوگیری نمائید.

عامل بعدی که شما را به انجام سمپاشی منزل در تهران تشویق می کند حفظ آرامش روحی روانی است. که یک فاکتور مهم محسوب می شود. شما کدام یک را بیشتر ترجیح می دهید؟ یک تخت خواب تمیز و پاکیزه یا بستری پر از ساس های خون آشام ؟

مسلما شما دوست ندارید که در حمام با یک سوسک زشت و بد ترکیب مواجه شوید. و یا کودکان شما با دیدن سوسک فریاد کشان به سمت شما فرار کنند. طبیعتا هیچ انسانی این موارد را نمی پسندد.

با تمام مواردی که گفته شد به این نتیجه می توان رسید که سمپاشی منزل در تهران بسیار حائز اهمیت است و انجام آن به صورت منظم باعث بهبود کیفیت زندگی شما می شود.

بسیار عالی، تا اینجای کار در مورد ضرورت سمپاشی منزل در تهران صحبت کردیم و شما با انواع آفاتی که احتمالا با آنها سرو کار خواهید داشت تا حدودی آشنا شدید. در این مرحله احتمالا برای شما سوالات بیشتری پیش می آید که در ادامه به این سوالات پرداخته ایم

چگونه به سمپاشی منزل نیاز پیدا نکنیم

در اینجا جا دارد یک مطلب مهم هم بیان شود، برای اینکه راه های ورود این حشرات موذی را به داخل منزل خود محدود و از خسارت های وارده آتی جلوگیری کنید، شما می‌توانید به راحتی و قبل از نیاز به اینکه نیاز به سمپاشی پیدا کنید یکسری از اقدامات پیشگیری کننده را انجام دهید.

نه به سمپاشی !

 

اگر در فاصله بین درب و پنچره ها شکافی وجود دارد آنها را ترمیم و درست کنید و در نقاط اتصال به فاضلاب شهری همانند چاه حمام، دستشویی، ظرف شویی آشپزخانه و غیره از درب پوش های مناسب استفاده کنید.

فاکتور بعدی جلوگیری از آسیب به محصولات غذایی می باشد. بلاخره این حشرات و جانوران نیز احتیاج به تغذیه دارند و چه چیزی بهتر از یک غذای آماده. انواع سوسک ها به دنبال خورده غذا های ریخته شده در آشپزخانه شما هستند.

سوسک ها وارد ظرف غذا می شوند و آن را آلوده می کنند. البته برخی دیگر از حشرات مانند ساس بیشتر به خون شما علاقه دارند تا غذایی که مصرف می کنید. درست متوجه شدید، شما به راحتی می توانید از ظروف درب دار مخصوص برای نگه داری مواد غذایی خود استفاده و نظافت پاکیزگی را مخصوصا درآشپزخانه رعایت کنید.

اقدامات پیشگیری کننده بیشتری نیز وجود دارد که شرکت سمپاشی معجزه در قسمت دانشنامه سمپاشی خود مقالاتی در مورد حشرات موذی از جمله سوسک و ساس ارائه نموده که می تواند کمک بسیار شایانی برای شما باشد و می توانید اطلاعات جامع و مفیدی در مورد حشراتی که در منزل شما و با شما زندگی می کنند و راهکارهای پیشگیری و کنترل آنها را کسب کنید.

چه زمانی برای سمپاشی منزل در تهران اقدام کنم؟

بهترین زمان برای انجام سمپاشی منزل در تهران و دفع حشرات مزاحم بخصوص سوسک و ساس را در 4 فصل سال بررسی و توضیح خواهیم داد.

فصل بهار : بهار یکی از بهترین زمان‌ها برای انجام عملیات سمپاشی منزل تهران است. در فصل بهار، حشرات مزاحم و آفات به دلیل افزایش تدریجی دما و تغییرات فصلی فعالیت بیشتری از خود نشان می دهند. بنابراین، انجام عملیات سمپاشی در فصل بهار می‌تواند تاثیر بسزایی در کنترل و دفع این آفات داشته باشد.

فصل تابستان : تابستان زمان بسیار مناسبی برای انجام سمپاشی منزل می باشد. در این فصل، بیشتر حشرات از جمله سوسک ها و ساس ها که به هوای گرم علاقه بیشتری دارند فعالیت خود را در محیط افزایش می دهند. در نتیجه فصل گرم و مرطوب تابستان، بستر مناسبی برای تکثیر آفات فراهم می‌کند.

فصل پاییز : اواخر پاییز نیز زمان مناسبی برای انجام عملیات سمپاشی منزل است. در این فصل، حشرات مزاحم به دنبال جایگاه گرم و مناسبی برای سپری کردن سرمای فصل زمستان هستند. با انجام سمپاشی به موقع، شما می‌توانید از ورود آفات به منزل ویا محل کار خود را جلوگیری کنید.

فصل زمستان : در فصل زمستان، حشرات و آفات فعالیت کمتری خواهند داشت. چنانچه از قبل، اقدام به انجام سمپاشی منزل در تهران کرده اید، در این فصل سرما می توانید با خیالی آسوده و با آرامش در محیط گرم منزل خود، اوقات خوشی را به دور از هر گونه حشرات مزاحم و آفات سپری کنید.

همچنین در صورتی که اقدام به سمپاشی منزل خود نموده اید، خواندن این مطلب نیز پیشنهاد می‌شود :

 

انواع سم های مورد استفاده در سمپاشی منزل

خدمات سمپاشی منزل

سمپاشی منزل باید بصورت اصولی و زیر نظر کارشناسان متخصص انجام بگیرد. شما نمی توانید و تخصص کافی این را ندارید که خود سرانه سم را تهیه و اقدام به انجام سمپاشی کنید. سم مورد استفاده در فرآیند سمپاشی منزل در تهران به 3 صورت جامد، مایع و گاز می باشد.

بار دیگر باید به این نکته اشاره کرد که متخصصان حرفه ای سمپاشی باید در ابتدا از منزل شما بازدید کنند، پس از ارزیابی های اولیه بر اساس نوع حشرات موجود در منزل و شدت آلودگی، نوع سم و میزان ترکیب سموم شیمیایی را مشخص کنند.

نکته حائز اهمیت در این است که تحت هیچ شرایطی خودسرانه عملیات سمپاشی را انجام ندهید و برای این کار از شرکت های متخصص و حرفه ای سمپاشی درخواست کمک و مشاوره کنید.

10 نکته مهم برای انتخاب یک شرکت سمپاشی

چه نکاتی برای انتخاب یک شرکت معتبر و حرفه ای حائز اهمیت هست؟

1. داشتن جواز کسب و کار و مجوزهای لازم : در ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که شرکت سمپاشی مورد نظر، دارای تمامی مجوزهای قانونی مورد نیاز از سازمان های مربوطه باشد.

2. تجربه و تخصص بالا : تجربه و تخصص در زمینه سمپاشی اهمیت بسزایی دارد. تخصص به معنای داشتن دانش بالا در تعامل با مواد شیمیایی و تکنولوژی‌های مدرن است.

3. استفاده از مواد ایمن : توجه داشته باشید که شرکت مورد نظر از مواد سمی، مضر و غیر مجاز استفاده نکند و به محیط زیست و سلامت عمومی احترام می‌گذارد.

4. استفاده از تکنولوژی پیشرفته و به روز : شرکتی که از تکنولوژی‌های پیشرفته برای سمپاشی استفاده می‌کند، معمولاً کارایی بیشتری دارد و قابل اطمینان تر می باشد.

5. پاسخگویی سریع به مشتریان : شرکت مورد نظر شما باید قابلیت پاسخگویی سریع در مواقع اضطراری یا زمانی که مشتری نیاز به مشاوره فوری دارد را داشته باشد.

6. استفاده از روش‌های پایدار : وقتی با یک شرکت حرفه ای و کار بلد روبه رو هستید، مطمئن باشید که از روش های پایدار و برگشت ناپذیر برای کنترل و دفع آفات (خصوصا سوسک و ساس) استفاده می کند.

7. نظرات مشتریان قبلی : یکی از فاکتور های اساسی، نظرات مشتریان گذشته می باشد که می تواند به شما در انتخاب شرکت سمپاشی معتبر کمک می‌کنند.

8. مقایسه قیمت و تعرفه‌ها : قیمت‌های شرکت های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید، اما توجه داشته باشید که ارزان ترین گزینه همیشه بهترین گزینه نیست.

9. ضمانت کار و خدمات پس از فروش : توضیحات کاملی را از شرکت، درمورد ضمانت کار و خدمات پس از فروش درخواست کنید.

10. پایبندی به تعهدات و اخلاق حرفه ای (مشتری محوری) : شرکت سمپاشی معتبر و حرفه ای همیشه به تمامی تعهداتش پایبند بوده و می باشد.

هزینه سمپاشی منزل در تهران

در محاسبه قیمت تمام شده سمپاشی منزل فاکتورهای زیادی دخالت دارند، که در اینجا در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

1- متراژ و تعداد اتاق های منزل برای سمپاشی : مساحت، متراژ و تعداد اتاق های منزل برای سمپاشی در تهران یکی از عوامل اصلی در تعیین قیمت سمپاشی است. به طبع هر چه مساحت بیشتر باشد قیمت سمپاشی هم بیشتر خواهد بود. ( به دلیل اینکه میزان سم مصرفی و زمان سمپاشی بیشتر خواهد بود )

2- نوع حشرات : نوع حشرات نیز در قیمت سمپاشی تاثیر زیادی دارند. به این دلیل که نوع و میزان سم انتخابی برای هر کدام از انواع حشرات متفاوت است.

3- درجه و شدت آلودگی : درجه و شدت آلودگی و تعداد سوسک و یا ساس های موجود در منزل نیز بر قیمت سمپاشی تأثیر بسزایی دارد. در صورتی که میزان آلودگی شدید باشد، نیاز به استفاده بیشتر از مواد شیمیایی و حتی تکرار فرآیند سمپاشی است.

4- نوع و روش سمپاشی : سمپاشی روش ها و روند های مختلفی دارد. به طور مثال متخصصان شرکت سمپاشی معجزه بعد از بازدید از محل و ارزیابی تمامی فاکتور ها، نوع و روش سمپاشی را برای شما شرح خواهند داد. همانطور که اطلاع دارید سم های مورد استفاده برای از بین بردن حشرات موذی مخصوصا سوسک و ساس به سه شکل جامد، مایع و گاز مورد استفاده قرار می گیرند.

5- تعداد دفعات سمپاشی : تعداد دفعات سمپاشی در قیمت نهایی طبیعتا تاثیر گذار است و این به میزان شدت آلوگی آفات بستگی دارد.

6- موقعیت جغرافیایی منزل : به مراتب هر چه منزل مسکونی دورتر از شرکت سمپاشی باشد، قیمت تمام شده سمپاشی نیز به دلیل هزینه رفت و آمد بیشتر خواهد بود.

دیگر نکات درباره هزینه سمپاشی

 • یکی از عوامل دیگر که در محاسبه قیمت سمپاشی تاثیر دارد، مرتب بودن وسایل منزل شما است. به این صورت که تیم اعزامی برای عملیات سمپاشی باید وقت بیشتری را صرف چیدمان درست وسایل کنند. پس شما می توانید قبل از اقدام به سمپاشی تا حد امکان با منظم کردن این موارد این فاکتور را به راحتی از قیمت سمپاشی حذف کنید.
 • هزینه سمپاشی بر عهده صاحب خانه هست و یا مستاجر ؟
  طبیعتا کسی که صاحب ملک است باید هزینه سمپاشی را پرداخت کند. پس اگر شما مستاجر هستید در ابتدا پس از مشورت با متخصصان حرفه ای این موضوع را با صاحب خانه خود در میان بگذارید.

چه اقداماتی باید قبل از سمپاشی منزل انجام داد؟

 • مواد غذایی موجود را به مکان دیگری منتقل کنید که در تماس با مواد شیمیایی نباشند.
 • ظروف آشپزخانه و پخت و پز موجود را جمع آوری کنید که آلوده نشوند.
 • سعی کنید تا زمان اتمام سمپاشی خارج از منزل باشید.

سمپاشی منازل توسط شرکت سمپاشی معجزه

اگر در تهران هستید شرکت سمپاشی معجزه یک گزینه بسیار مناسب برای شما جهت سمپاشی منزل در تهران می باشد

 • ارائه بهترین و منصفانه ترین قیمت
 • دارای تمامی مجوز ها و گواهینامه های معتبر
 • سمپاشی تضمینی (از بین بردن کامل سوسک ها و ساس های موجود)
 • مشاوره وکارشناسی دقیق و حرفه ای
 • استفاده از سم استاندارد با کیفیت
 • استفاده از تکنولوژی روز و مدرن در صنعت سمپاشی
 • پاکسازی محل بدون هیچ گونه عوارض جانبی برای ساکنین

نتیجه گیری

به طور خلاصه، سمپاشی منزل در تهران برای کنترل و از بین بردن سوسک‌، ساس، موش و دیگر آفات نیاز به رویکردهای مختلفی دارد بنابراین، استفاده از خدمات یک شرکت‌ سمپاشی معتبر می‌تواند یک گزینه  مناسب و حرفه‌ای برای مبارزه با این حشرات باشد. از این خدمات می‌توانید به منظور حفظ بهداشت و آرامش در منزل خود بهره‌ ببرید.

حال اگر بعد از خواندن این مطالب به این نتیجه رسیدید که به سمپاشی منزل نیاز دارید می توانید با خیالی راحت این کار را به شرکت سمپاشی معجزه بسپارید.

سمپاشی معجزه با تجربه و تخصص بالا در زمینه کنترل حشرات از قبیل انواع سوسک‌ و ساس به افراد ارائه خدمات حرفه‌ایی جهت مبارزه با این حشرات می‌پردازد. تیم‌های حرفه‌ای این شرکت‌ با استفاده از روش‌های مدرن و مؤثر، حشرات را از محیط منزل شما دور می‌کنند.

با تماس با شرکت سمپاشی معجزه، می‌توانید به طور سریع و به صورت تخصصی از شر سوسک‌، ساس و … در منزل خود رهایی یافته و به آرامش برسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.9]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم با کارشناس