در این صفحه به برخی از سوالات متداول و پرتکرار در زمینه خدمات شرکت سمپاشی معجزه پاسخ داده شده است.

 

بله، برای سمپاشی، از مواد شیمیایی ایمن و مورد تایید استفاده می‌شود. ایمنی شما و محیط زیست برای ما اولویت است. موادی که ما در سمپاشی استفاده می‌کنیم کاملا ایمن و موثر هستند.

دفتر مرکزی و محل فعالیت شرکت سمپاشی معجزه در غرب تهران است و ما خدمات سمپاشی را در کلیه مناطق 22 گانه تهران و حومه‌ ارائه می‌دهیم.

شرکت سمپاشی معجزه با بیش از ۲۰ سال تجربه و فعالیت در صنعت سمپاشی ، آماده ارائه خدمات سمپاشی به شکلی حرفه‌ای و با کیفیت بالا به شما میباشد.

ما تضمین میکنیم تا که تا مدت مشخصی آفات باز نمیگردند و برای تحقق این موضوع ما یک چرخه سمپاشی منظم را پیشنهاد می‌دهیم تا از بازگشت آفات جلوگیری شود اما در بسیاری از موارد نیز با یک بار سمپاشی اصولی شاهد دفع کامل و بدون برگشت آفات بوده ایم .

بله. ما بعد از انجام سمپاشی، در مورد اقدامات پیشگیرانه به مشتریان خود آموزش های لازم و نکات حائز اهمیتی را متذکر و ارائه می‌کنیم.

بله، شما می‌توانید توسط فرم سفارش سمپاشی درخواست خود را به صورت آنلاین برای ما بفرستید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

برای تماس با ما، شما می‌توانید از اطلاعات موجود در بخش " تماس با ما " در وب‌ سایت ما استفاده کنید. تیم ما همواره در دسترس است تا به سوالات و درخواست های شما پاسخ دهد.