سمپاشی ساس در شرکت سمپاشی معجزه

پیشنهاد شرکت سمپاشی معجزه این است که فورا بعد از شناسایی ساس در منزل،از شرکت های دفع آفات کمک بخواهید تا با سمپاشی تخصصی و اصولی،منزلتان را از هر آلودگی پاک نمایند.
آلودگی های ساس معمولا یکسان نیست به همین دلیل روش های مختلفی برای سمپاشی ساس به کار گرفته می شود.
در ادامه همراه ما باشید تا با حشره ساس و روش های شناسایی و نشانه های وجودش در منزلتان باخبر شوید.

عکس ارسالی مشتریان از ساس

ساس چیست؟

ساس ها موجوداتی از دسته حشرات هستند که ظاهرشان بیضی شکل می باشند و سطح صافی دارند.رنگ این حشرات بسته به سن آنها،از کرم
رنگ تا قهوه ای متغیر است.اندازه ساس بالغ تا 7میلی متر میرسد (اندازه دانه سیب!) پس نتیجه میگیریم با چشم غیر مسلح هم میتوان آنها را دید.اما،از آنجایی که فعالیت این حشرات شبانه ست،تشخیص آنها دشوار است.
ساس ها برای بقا از خون تغذیه می کنند ولیکن تا یک سال هم میتوانند بدون غذا زنده بمانند.و این برای کسانی که منزلشان دچار هجوم ساس شده اصلا خبر خوبی نیست.
اگرچه آنها میتوانند از خون سایر حیوانات خونگرم هم استفاده کنند اما خون انسان را ترجیح می دهند (برای تغذیه از انسان سازگارترند) و اغلب شب ها برای تغذیه سر و کله شان پیدا می شود.

سمپاشی ساس   سمپاشی ساس

تفاوت سوسک و ساس از نظر ظاهری

WhatsApp Image 2022 08 28 at 1.24.45 PM

بررسی نشانه های وجود ساس قبل از سمپاشی ساس

نیش ساس

اولین و مهم ترین نشانه ی ساس ها،گزش آنهاست.گزش های شبانه ای که اغلب بصورت خطی یا زیگزاگی روی پوست ظاهر می شوند.این گزش ها میتواند باعث بوجود آمدن لکه های قرمز و خارش داری شود که بیشتر روی پاها،بازوها و شانه ها دیده می شود.
گاهی ممکن است فقط یکی از اعضای خانواده دچار این گزش ها شود در حالی که گزش ها روی پوست سایر افراد،بدون نشانه و واکنش باشد.متاسفانه برخی از این نیش ها میتوانند عفونی شوند در نتیجه پس از اطمینان از وجود ساس در منزل،جهت اقدام به سمپاشی ساس تعلل نکنید.

سمپاشی ساس    ni

مدفوع ساس

دومین نشانه ی وجود این حشره شب زنده دار،مدفوع آن است که به صورت لکه هایی شبیه به فلفل سیاه،در درز های تشک،لباس،پرده ها و سایر مکان های مورد علاقه ساس برای زندگی قابل مشاهده است.

مدفوع ساس  image 20191210 105130 bed bug 87

پوسته ساس

از دیگر علائم آلودگی منزل توسط ساس،مشاهده ی پوسته ساس در مکان های تجمع این حشره است.پوسته اندازی ساس یکی دیگر از نشانه های وجود ساس می باشد.

giphy   پوسته ساس

دیدن خود ساس

با اینکه ساس ها،حشرات مخرب کوچکی هستند و در طول روز هم مخفی اند،اما ممکن ست گاهی در معرض دید قرار بگیرند.
مشاهده ی حتی یک عدد ساس،بدین معنی ست که هزاران ساس دیگر در منزلتان مخفی هستند و محل دچار آلودگی شدید شده است.

50501 5 bed bug free transparent image hd

متداول ترین راه های ورود ساس به منزل:

وسایل دست دوم (مخصوصا اقلام چوبی) ، هتل ها و اقامت گاه های آلوده ، دام ها و حیوانات ، طبیعت (پارک ها،بوستان ها،جنگلها و…) ، مکان های شلوغ (پادگان ها،خوابگاه هاو…) ، وسایل چوبی قدیمی و غیره می باشد.

بسته به میزان آلودگی،نوع محل و… روش سمپاشی ساس هم متفاوته.مشاورین شرکت معجزه پس از گفتگو با شما،بهترین روش سمپاشی ساس رو برای منزل شما به کار میگیرن.

بله.
ما به سم ها و کارشناسان مجرب شرکتمون ایمان داریم و برای آسودگی خاطر مشتریان عزیزهم،ضمانتنامه کتبی یک ساله ارائه میدیم.در صورت بازگشت این حشره،ما هم به منزل شما بازمیگردیم و سمپاشی رایگان انجام میدیم.

بیشترین فعالیت ساس ها در مکان هایی تاریک مثل درز تشک و خوشخواب ها،صندلی چوبی،شکاف های مبلمان و کاناپه،فرش ها،چمدان،تخت و… ست تا بتونن به راحتی تخم ریزی کنن و تکثیر بشن.

متاسفانه ساس یکی از سخت جان ترین حشراته و نابودی اون با روش های خونگی تقریبا غیر ممکنه.توصیه ما به شما اینه که وقت و هزینه ی خودتون رو بیهوده صرف نکنید و به هیچ وجه خودتون از سم های داخل فروشگاه ها استفاده نکنید.برای ریشه کنی ساس حتما باید از شرکت های دفع آفات مجاز و متخصص کمک بخواید تا با بکارگیری بهترین روش،سمپاشی ساس رو براتون انجام بدن.