سمپاشی ساس در تهران

سمپاشی ساس در تهران

اگر به سراغ یکی از ” مراکز سمپاشی ساس در تهران “بروید ، بدون شک درخواست سمپاشی برای از بین بردن ساس ها یکی از بیشترین درخواست‌های رسیده به آنها می‌باشد. از این رو در این مطلب از دانشنامۀ سمپاشی شرکت سمپاشی معجزه ، که به طور اختصاصی تهیه شده است به بررسی و توضیح نکات مهم در این روش سمپاشی پرداخته‌ایم

سمپاشی ساس در تهران

امروزه پیداش برخی از عوامل در افزایش جمعیت ساس‌ ها در منازل و محیط‌ های شهری مانند تهران تأثیر گذار شده است. شهر تهران با تراکم جمعیت بالا و انبوهی از ساختمان‌ های چندین واحدی که روز به روز هم در حال افزایش میباشد به ساس‌ ها فرصت‌ مناسبی را برای پنهان شدن ، تغذیه و تکثیر خود هدیه کرده است و این حشرات را به ساکنین شهر تهران و محل زندگی و کارشان نزدیک‌ تر کرده است.

در شهر تهران ، به علت تردد بالای افراد در مکان‌ های عمومی نظیر مراکز خرید ، وسایل حمل‌ و نقل عمومی و … انتقال ساس‌ ها از یک مکان به مکان دیگر بیشتر و سریعتر امکان‌ پذیر است و عدم پاکیزگی مناطق مسکونی ، نظافت ناکافی و مشکلات بهداشتی به افزایش جمعیت ساس‌ ها در تهران منجر گردیده است.

همچنین اغلب شهرهای بزرگ خصوصا تهران ، همواره مقصد مهاجران ، گردشگران و مسافران زیادی از سراسر ایران و حتی جهان می‌باشد و این افراد با کفش‌ها و لباس‌هایی که ساس‌ ها می‌توانند به راحتی همراه آنها شوند، وارد شهر شده و به همین سادگی به منازل و اماکن عمومی راه پیدا میکنند !

از طرفی با توجه به شرایط آب و هوایی گرم سال‌ های اخیر در اکثر نقاط ایران و تهران ، این شرایط فرصت بیشتری را برای ساس‌ ها ایجاد می‌کند. چرا که تابستان‌ های گرم تهران و روشن شدن کولرهای آبی که رطوبت بالایی ایجاد میکند ، میزان انتشار ساس‌ ها را افزایش می‌دهد.

با توجه به عوامل متعددی که به آنها اشاره کردیم و در صورتیکه ساکن تهران هستید و دچار حملۀ ساس ها شده‌اید پیشنهاد می‌شود در اسرع وقت اقدام به امحا و دفع این حشرات توسط متخصصین سمپاشی ساس در تهران نمائید.

 

ساس‌ های خطرناک تهران را بشناسید !

از منظر علمی و بهداشت ، شناخت و دفع دو نوع ساس از محیط زندگی انسان‌ ها اهمیت دارد :

 1. ساس معمولی ( یا ساس تختخوابی و با نام علمی Cimex Lectularius )
 2. ساس گرمسیری ( یا Cimex Hemipterus )

این ساس ها با توجه به اثرات مخرب و مزاحمتی که می‌توانند برای انسان‌ها داشته باشند، نیازمند توجه و اقداماتی جدی در جهت کنترل و پیشگیری هستند.

تصویری از یک ساس تختخوابی
تصویری از یک ساس تختخوابی

کجا باید به دنبال ساس ها بود !

کجا باید ساس ها را پیدا کرد mojezee.com

ساس‌ ها در محل‌ هایی مانند لای درزهای تشک و بالش ، چین پرده ها یا شکاف‌های اجناس چوبی مانند چهارچوب تختخواب ، مبل و صندلی و …. پنهان می‌شوند و معمولا بیشتر در طول شب‌ به دنبال غذا هستند.اما اگر به مدت چند روز از محل اقامت خود دور باشید و به خانه باز گردید، آنها به دلیل گرسنگی چند روزه خود در اولین فرصتی که پیدا کنند به سراغ شما خواهند آمد !

 

بهترین زمان سمپاشی ساس در تهران چه وقت است؟

بهترین زمان سمپاشی ساس mojezee

سمپاشی ساس در تهران می‌تواند در هر فصلی انجام شود، اما برخی زمان‌ ها ممکن است برای انجام سمپاشی مناسب‌ تر باشند. بهترین زمان سمپاشی ساس در تهران به شرح زیر است:

 • سمپاشی در فصل بهار : بهار یکی از بهترین زمان‌ ها برای سمپاشی ساس در تهران است. در این زمان، درجه حرارت افزایش می‌یابد و طبیعتاً ساس‌ ها فعال‌تر می‌شوند. سمپاشی در ابتدای بهار به عنوان پیشگیری از افزایش جمعیت ساس‌ها در فصول گرمتر می‌تواند موثر باشد.
 • سمپاشی ساس در تهران و در فصل پاییز : پاییز نیز یک زمان مناسب برای سمپاشی ساس است. در این زمان، درجه حرارت شروع به کاهش می‌کند و ساس‌ها نیز کمتر فعال می‌شوند. سمپاشی در پاییز به کاهش جمعیت ساس‌ها در زمستان کمک می‌کند.
 • پایان تابستان و اوایل پاییز : این زمان نیز برای سمپاشی مناسب است. زیرا پایان تابستان هنوز هوا گرم است و ساس‌ ها فعال هستند، اما از طرفی تراکم جمعیت آن‌ها در این زمان کمتر از اوایل تابستان است.

در هر صورت قبل از انجام سمپاشی ساس در تهران ، بهتر است تا با یک تکنسین یا شرکت متخصص مشورت کنید تا زمان مناسب و نحوه اجرای سمپاشی تعیین گردد.

 

قیمت سمپاشی ساس در تهران چقدر است ؟

قیمت سمپاشی ساس در تهران mojezee.com

قیمت سمپاشی ساس در تهران متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه به برخی از این عوامل اشاره کرده‌ایم :

 • مساحت و اندازه محیط : اندازه منطقه یا محیطی که نیاز به سمپاشی دارد، به طور مستقیم بر قیمت تأثیر می‌گذارد. منازل بزرگتر یا فضاهای تجاری بزرگتر ممکن است نیاز به مقدار بیشتری از مواد شیمیایی و زمان بیشتری برای انجام سمپاشی داشته باشند که این موارد می‌تواند قیمت را افزایش دهد.
 • نوع حشرات : نوع حشراتی که باید کنترل شود نیز بر روی قیمت تأثیر گذار است. برای مثال، قیمت سمپاشی ساس به تنهایی میتواند در یک رنج خاص برآورد و انجام شود ، ولی اگر حشرات دیگری هم در محیط وجود داشته باشند، ممکن است خدمات سمپاشی شامل افزایش قیمت شود.
 • موقعیت و فاصله شرکت سمپاشی تا محل مورد نظر : با توجه به گستردگی و فواصل طولانی در شهر تهران ، موقعیت جغرافیایی محل نیز می‌تواند بر روی قیمت خدمات سمپاشی تأثیر داشته باشد. به طور مثال شرکت سمپاشی معجزه مستقر در غرب تهران است و طبیعتا انجام خدمات سمپاشی برای مناطق و حومۀ غربی تهران با قیمت ارزان تر نسبت به سایر مناطق امکان پذیر است.
 • نوع سموم و مواد شیمیایی : مواد شیمیایی و سموم مورد استفاده برای سمپاشی نیز در قیمت تأثیر دارد. سموم موثر ، با کیفیت و ایمن ممکن است هزینه‌های سمپاشی را افزایش دهد.
 • شرکت یا تکنسین انجام دهنده : شرکت‌ ها و تکنسین‌ های مختلفی در تهران وجود دارند که خدمات سمپاشی ساس را انجام می‌دهند و قیمت‌ ها ممکن است بین آن‌ ها متفاوت باشد. تجربه ، دانش فنی ، و تجهیزات مورد استفاده توسط افراد انجام دهنده به طور مستقیم بر روی قیمت تأثیرگذار هستند.
 • خدمات پس از سمپاشی : برخی از شرکت‌ ها ممکن است خدمات اضافی پس از سمپاشی مانند : شستشوی محل ، جا به جایی لوازم و… را نیز ارائه دهند که ممکن است قیمت را افزایش دهد.
 • تعداد دفعات سمپاشی‌ : در برخی از موارد نیاز به چندین نوبت سمپاشی برای کنترل و دفع کامل آفات وجود دارد که ممکن است هزینه شما را افزایش دهد.

به طور کلی ، جهت اطلاع دقیق از  قیمت سمپاشی ساس در تهران بهتر است با تماس با شرکت‌ های مختلف یا تکنسین‌های حرفه‌ای در این زمینه ، قیمت دقیق را استعلام و بررسی کنید.

 

مزایای سمپاشی ساس در تهران

🏠 مزایای سمپاشی ساس در منازل

خانه محیطی است که باید سلامت بود و از آن لذت برد، اما حشرات و آفات می‌توانند سلامتی شما را تهدید کنند و آرامش شما را بهم بریزند. سمپاشی ساس در منازل به شما اطمینان می‌دهد که همیشه در یک محیط امن و پاکیزه زندگی می‌کنید.

🏢 مزایای سمپاشی ساس در ساختمان‌ ها

ساختمان‌ها جایی است که افراد زیادی در آن زندگی و کار می‌کنند و امکان سرایت و دچار شدن به این آفات نیز بیشتر است. با سمپاشی ساس در ساختمان‌ ها، محیطی تمیز و بهداشتی و بدون هر گونه مزاحمت از سوی آفات برای تمامی ساکنین خلق خواهد شد و باعث بهبود کیفیت زندگی و کار می گردد.

لازم به ذکر است وجود ساس محدود به منازل و ساختمان ها نیست و در انواع محیط های دیگر نیز در صورت مشاهده یا علائم این آفت جهت بهره مندی از مزایای آن میبایست اقدام به سمپاشی نمود

 

قبل از سمپاشی ساس چه باید کرد

 • تهویه هوا را در نظر بگیرید : قبل از انجام سمپاشی ساس محیطی را که قصد سمپاشی دارید، آمادۀ تهویه کنید تا در هنگام سمپاشی به کاهش بوی مواد شیمیایی در محیط کمک کند.
 • لوازم و مواد حساس را بسته‌بندی و محل را تخلیه کنید : تا حد امکان لوازم و موادی را که خصوصا با آنها بیشتر سر و کار دارید و ممکن است در حین فرآیند سمپاشی آلوده شوند را بررسی کنید و در صورتی که دچار آفات نیستند ، بسته بندی و به محلی امن منتقل کنید.
 • جا به جایی مواد غذایی و ظروف آشپزخانه : ممکن است در هنگام سمپاشی مواد غذایی ، ظروف آشپزخانه و… در معرض آلودگی قرار گیرند بنابراین قبل از سمپاشی ، ظروف آشپزخانه را بشویید و مواد غذایی را در جایی دور از محل سمپاشی قرار دهید. بعد از سمپاشی هم اطمینان حاصل کنید که آن‌ها به طور کامل تمیز هستند.
 • تخلیه کابینت‌ها و قفسه‌ها : اگر قصد سمپاشی در اطراف کابینت‌ ها ، قفسه‌ ها یا محل‌ های دیگری از این دست را دارید ، آن‌ها را تخلیه کرده و در صورت امکان روی آنها کاور پلاستکی یک بار مصرف بکشید.
 • خارج کردن حیوانات خانگی : در صورتی که حیوان خانگی دارید ، این حیوانات را از محیط سمپاشی خارج کنید. مواد شیمیایی ممکن است برای آنها مضر باشد.
 • ترک محل برای کودکان ، افراد عادی و افراد بدون تجهیزات ایمنی مناسب و شروع سمپاشی توسط متخصصین 

 

بعد از سمپاشی ساس چه باید کرد

بعد از سمپاشی ساس ، توصیه می‌شود تا نکات زیر را رعایت کنید :

 • ترک محل سمپاشی شده : بعد از سمپاشی ساس و با توجه به نوع و حجم سمپاشی شده ، شرکت یا کارشناس سمپاشی ممکن است از شما بخواهد جهت حفظ سلامتی و ایمنی شما ، خشک شدن سم و تا مدتی محل سمپاشی را ترک کنید ( این مدت معمولا حداقل چند ساعت و حداکثر 2 روز می باشد )
 • تهویه هوا : پس از بازگشت به محل ، قبل از ورود ترجیحا ماسک بزنید و بعد از ورود در ابتدا درب و پنجره های موجود در محل را باز کنید و مجددا برای حداقل 15 الی 30 دقیقه محل را ترک نمائید.
 • نظافت ، پاک‌ سازی و چینش مجدد محیط : سعی کنید در نظافت محیط سمپاشی شده عجله نکنید و محل هایی را که امکان تاخیر در نظافت دارند را با کمی تاخیر تمیز کنید تا اثر سمپاشی به واسطه نظافت کاهش پیدا نکند. اگر قبل از سمپاشی اقدام به تخلیۀ فضاهایی مانند کمد ، کشو ها ، کابینت و … کرده اید ، با بررسی محل های سمپاشی شده می توانید لوازم خود را به محل‌هایی که قبلاً پوشیده بودید باز گردانید. همچنین در رابطه با مواردی مانند پتو ، تشک ، پرده و … در صورتی که سمپاشی روی آنها انجام شده است ، شستشوی این موارد را فراموش نکنید.
 • توجه کنید مشاهده حشرات و آفات تلف شده بعد از سمپاشی طبیعی بوده و در صورت مشاهده حتما اقدام به جمع آوری تلفات و انتقال آنها به بیرون از فضا نمایید تا حشرات و آفات جدید جذب نگردد
 • بهداشت شخصی : در هنگام نظافت محیط سمپاشی  از دستکش ، چکمه و … استفاده کنید و بعد از نظافت حتماً دست‌ ها و پوست خود را به دقت با آب و صابون شستشو دهید.
 • توصیه‌های تکمیلی : به توصیه‌ها و دستور العمل‌ هایی که توسط کارشناس یا شرکت سمپاشی ارائه شده است، توجه کنید. ممکن است برای حفظ کارآیی سمپاشی، توصیه‌های خاصی به شما داده شده باشد.
 • مشاهده تغییرات : پس از گذشت مدتی از سمپاشی، میبایست تغییراتی در جمعیت آفات مشاهده شود. اگر این تغییرات مشاهده نشد، با کارشناس یا شرکت سمپاشی خود تماس بگیرید و شرایط را شرح دهید.

 

چطور بهترین شرکت سمپاشی ساس را انتخاب کنید

برای انتخاب کردن بهترین شرکت سمپاشی ساس ، میتوانید نکات زیر را مد نظر قرار داده و دنبال کنید :

 • تحقیق و جستجوی آنلاین : بهتر است با جستجوی آنلاین در مورد شرکت‌ های سمپاشی ساس در منطقۀ خود شروع کنید و با بررسی نظرات مشتریان قبلی و امتیاز آنها به درک بهتری از کیفیت خدمات شرکت مد نظر پی ببرید.
 • مشاوره با آشنایان : اگر دوستان، خانواده و یا همکارانتان تجربه‌ ای از خدمات سمپاشی داشته‌ اند، می‌توانید از تجربیات و توصیه های آنها بهره‌مند شوید.
 • مقایسه قیمت‌ ها و خدمات : با چند شرکت سمپاشی مختلف تماس بگیرید و در مورد خدمات، قیمت‌ ها، تجربه کارکنان و تجهیزات مورد استفاده آنها اطلاعات کسب کنید. اطلاع از این موارد به شما کمک می‌کند تا شرکتی را پیدا کنید که با نیاز ها و بودجه شما مناسب باشد.
 • گواهینامه‌ها و مجوزها : اطمینان حاصل کنید که شرکت مورد نظر دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه برای انجام خدمات سمپاشی است. همچنین، چک کنید که آیا کارکنان آن‌  نیز آیا مجوزهای لازم برای استفاده از مواد شیمیایی و سموم را دارند یا خیر.
 • مشاوره از کارشناسان : با کارشناسان یا نمایندگان شرکت‌ های سمپاشی مختلف مشورت کنید. آنها می‌توانند به شما راهنمایی‌ و توصیه‌ های مفیدی در مورد نیاز شما ارائه دهند.
 • مطالعه دقیق قرارداد : پیش از امضای قرارداد ، تمام شرایط، قیمت‌ ها ، زمان‌بندی و خدمات را به دقت مطالعه کنید و مطمئن شوید که مشخص شده‌اند.
 • انتخاب بهترین شرکت : پس از بررسی‌ و مقایسه‌ ، بهترین شرکت سمپاشی که با نیاز ها و بودجه‌ شما همخوانی دارد را انتخاب کنید.
 • نکته آخر : اطمینان حاصل کنید که شرکت انتخابی دارای تجربه، تخصص و رضایت مشتریان قبلی است.

همچنین در همین رابطه خواندن این مطلب نیز به شما پیشنهاد می‌شود : شرکت سمپاشی ساس در تهران

معرفی شرکت سمپاشی معجزه ( شرکت سمپاشی ساس در تهران )

شرکت سمپاشی معجزه با شماره ثبت ۵۹۹۱۲۳ و با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سمپاشی و دفع انواع آفات از جمله ساس تا به امروز توانسته است رضایتمندی مشتریان زیادی را در سوابق کاری خود ثبت کند. معجزه متشکل از کارشناسان مجرب و آموزش دیده بوده و آماده ارائه خدمات سمپاشی در تهران و حومه با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت می‌باشد. در صورتیکه مایل هستید تا اطلاعات بیشتری را درباره ما کسب کنید میتوانید به این صفحه مراجعه کنید.

سمپاشی

 

نحوه سمپاشی ساس در شرکت معجزه

سمپاشی تخصصی ساس یک فرآیند جامع است که نیازمند تخصص ، دانش ، تجربه و تجهیزات مناسب است و هدف از این کار به شکل تخصصی ، خلاصی از شر آفت ساس‌ به طور مؤثر و پایدار است.

همچنین در رابطه با نحوه سمپاشی ساس با استفاده از گاز خواندن این مطلب نیز به شما پیشنهاد می‌شود : سمپاشی ساس با گاز

مراحل سمپاشی تخصصی ساس در شرکت معجزه به شکل زیر است :

 • تشخیص و ارزیابی : ابتدا متخصصین شرکت‌ معجزه با حضور در محل مورد نظر اقدام به بررسیِ حجم و نوع ساس‌ها می‌نمایند. این مرحله برای تعیین روش‌ سمپاشی ساس بسیار مهم است.
 • تعیین نقاط مهم : در قدم بعدی نقاط و محل‌ پراکندگی ساس‌ها مانند درزهای تشک، بالش، شکاف‌های دیوارها ، مبلمان و سایر مناطق احتمالی شناسایی و هدف گیری شده تا بتوان به صورت دقیق‌ و کامل‌ اقدام به سمپاشی نمود.
 • انتخاب سم موثر : بر اساس نوع و میزان ساس ها و با در نظر گرفتن ایمنی محیط زندگی شما بهترین سم ساس انتخاب یا ساخته خواهد شد.
 • اجرای سمپاشی : پس از بررسی نهایی و تائید مراحل قبلی ، عملیات سمپاشی با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و روش‌ های حرفه‌ای توسط متخصصین شرکت آغاز خواهد شد.

 

شماره تلفن شرکت سمپاشی ساس در تهران

شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره و سمپاشی ساس در غرب تهران

با شماره تلفن ☎️ ۴۴۷۶۵۳۹۷ (۰۲۱) و ☎️ ۷۱۶۳۰۰۷ (۰۹۱۲)

و در صورتی که در سایر نقاط تهران و حومه هستید با سایر شماره تلفن های شرکت سمپاشی معجزه تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 5]
تماس مستقیم با کارشناس