درباره ما

سلام ، اگر به دنبال یک معجزه در  ریشه کنی انواع آفات هستید ، در این صفحه با یک شرکت متخصص و متعهد به نام معجزه آشنا خواهید شد  !

درباره شرکت سمپاشی معجزه

شرکت سمپاشی معجزه با نام ثبت شدۀ  ” دفع حشرات معجزه ” در اساسنامۀ شرکت و در تاریخ 1401/04/29 با موضوع فعالیت در زمینه مبارزه با حشرات و جانوارن موذی در امکان عمومی ، خانگی و باغات با شماره ثبت 599123 به طور رسمی ثبت گردیده و با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه سمپاشی و دفع انواع آفات تا به امروز توانسته است در ارائۀ خدمات خود حداکثر کیفیت ممکن را با حداقل قیمت به مخاطبین خود عرضه نماید

آشنایی با خدمات شرکت معجزه در این صفحه

دفتر مرکزی و محل فعالیت شرکت سمپاشی معجزه در غرب تهران است و ما خدمات سمپاشی را در تهران و حومه‌  ارائه می‌دهیم.

ما با بیش از 20 سال تجربه و فعالیت در صنعت سمپاشی ، آماده ارائه خدمات سمپاشی به شکلی حرفه‌ای و با کیفیت بالا به شما هستیم.

ما از روش‌های پیشرفته ، سموم و مواد ضدعفونی امن و مؤثر برای سمپاشی استفاده میکنیم، که با توجه به نیازها و محیط زیست شما و بر اساس استانداردهای مربوطه انتخاب میشوند.

برای تحقق این موضوع ما یک چرخه سمپاشی منظم را پیشنهاد می‌دهیم تا از بازگشت آفات جلوگیری شود اما در بسیاری از موارد نیز با یک بار سمپاشی اصولی شاهد دفع کامل و بدون برگشت آفات بوده ایم . همچنین ما در مورد اقدامات پیشگیرانه به مشتریان خود آموزش های لازم و  نکات حائز اهمیتی را متذکر و ارائه می‌کنیم.

23

سال‌ها تجربه

8

کارشناسان مجرب و کار آزموده

1837

پروژه سمپاشی انجام شده

100 %

درصد رضایت‌مندی مشتریان ما

ما چطور معجزه می‌کنیم !

در شرکت معجزه عواملی مانند سال‌ها تجربه ، استفاده از تکنیک ها و سموم اثرگذار و تمرکز بر روی کیفیت خدمات ، نتایج منحصر به‌ فرد و رضایت بخشی را برای مخاطبین ما به ارمغان آورده است و همین امر باعث گردیده تا با یاری خداوند توانسته باشیم به از جمله شرکت‌های برتر در این حوزه مبدل شده باشیم

مهمترین وجه تمایزات ما در شرکت معجزه :

۱. تخصص و تجربه : دارای تیمی حرفه‌ای از متخصصین آموزش دیده و با سابقه در زمینه سمپاشی آفات هستیم. تجربه و دانش ما در این صنعت، باعث عملکردی حرفه‌ای و نتایجی با سطح کیفی بالا شده است

۲. رعایت استاندارد ها و استفاده از تکنولوژی پیشرفته : با بهره‌گیری از تجهیزات و فناوری‌های مدرن سمپاشی ، قادر به ارائه خدماتی بهینه با نتایج بهتری در کنترل و مدیریت آفات هستیم. ما با استفاده از مواد و روش‌های مؤثر و با توجه به محیط زیست ، با تاکید بر امنیت و بهداشت شما و خانواده تان اقدام به سمپاشی مینمائیم .

۳. راهکارهای سفارشی : هر محیطی و هر گونه از آفت ، نیاز به راهکاری منحصربه‌ فرد خود دارد. با مشاوره و بررسی دقیق محیط شما، ما راهکارهای سفارشی و بهینه‌ ارائه خواهیم داد که هدف آن کنترل تضمینی آفات است.

با خیالی آسوده به معجزۀ ما اطمینان کنید !

شرکت سمپاشی معجزه به صورت رسمی در ادارۀ ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران ثبت گردیده است و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می‌باشد.

1400092408414233224276264 1 سمپاشی

مشاوره رایگان سمپاشی منزل و محل کار

متخصصان ما در شرکت سمپاشی معجزه آماده ارائۀ مشاوره رایگان سمپاشی به شما هستند

تماس و مشاوره با ما